Par mums :: SIA Aisis

 

SIA "AISIS" dibināta 2005. gadā ar mērķi uzsākt tvertņu un tehnoloģisko līniju izgatavošanu un montāžu pārtikas, farmaceitiskajai un ķīmiskajai rūpniecībai, kā arī enerģētikai un citām rūpniecības nozarēm, cieši sadarbojoties ar pasaulē vadošajām firmām projektēšanas, tehnoloģiju izstrādes un inženiertehniskajā jomā.

Uzņēmuma pamatprodukcija ir nerūsējošā tērauda tvertnes tilpumā līdz 300000 litriem un uz to bāzes veidotas dažādas tehnoloģiskās iekārtas. Tiek izgatavoti arī citi nestandarta izstrādājumi no nerūsējošā tērauda.

Uzņēmumam ir kompleksa pieeja darbā ar saviem klientiem. Mēs piedāvājam:

 

  • iekārtu projektēšanu, ņemot vērā pasūtītāja tehnoloģiskos procesus;
  • iekārtu izgatavošanu un piegādi, izmantojot modernu ražošanas aprīkojumu un progresīvas tehnoloģijas;
  • iekārtu uzstādīšanu, montāžu ar pilnīgu vai daļēju apsaiti, ar piesaisti esošajai infrastruktūrai;
  • ekspluatācijas uzturēšanu garantijas un pēcgarantijas laikā.

 

Mūsu izstrādājumi tiek izgatavoti tikai no Eiropā ražotiem augstākās kvalitātes materiāliem, garantējot izturību un ilgmūžību. Progresīvu tehnoloģiju un automatizācijas izmantošana ļauj produkciju piedāvāt par konkurētspējīgām cenām.

Uzņēmumam ir savs konstruktoru birojs, kas nodrošināts ar mūsdienīgām projektēšanas - 3D modelēšanas datorsistēmām, un ražošanas cehs ar platību 4000 m2, kurā darbojas automatizētais lāzera griešanas un metināšanas komplekss, metināšanas robots (kolonna), metāla liekšanas, valcēšanas un slīpēšanas iekārtas. Pateicoties augsti kvalificētam un sertificētam personālam, mēs varam realizēt projektus, kas atbilst mūsu klientu visaugstākajām prasībām.